"РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины.

Объявление

ВНИМАНИЕ! Незарегистрированные пользователи, не имеют полного доступа к материалам форума!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Съедобный силикон

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Для затравки Рейтинг силикона

0

2

Ссылка
Ссылка

0

3

Прикольні відео. Мені подобається їстівний силікон Лакі Джон, міцний, робочий ну і дешевий, Кейтеч 50 грн, Щасливчик 12-13, як то кажуть відчуй різницю. Взяв потестити ще Крейзі фіш, подивимось як на неї окунь відреагує.

0

4

electron написал(а):

Мені подобається їстівний силікон Лакі Джон, міцний, робочий ну і дешевий, Кейтеч 50 грн, Щасливчик 12-13, як то кажуть відчуй різницю.

Самое интересное ощущать разницу на рыбалке)  :rolleyes:  Далеко ходить не надо: вчера, Вороновица, цель окунь - L.J. "Tioga" 2-3" разных цветов - результат "0", разве что пару невнятных тычков; Keitech "Swing Impact" 3" - окунь 150-200 гр, "Easy Shiner" 3" - кокуняки 250-350 гр.  :glasses:  Далее, ловля на глубине, на русловой бровке L.J. "Tioga", 3" цвет "коньяк", судачки хватали без проблем, а на Кейтеч только тычки были...  %-)  Ну с судаком вопрос конечно открытый остался, так как причина могла быть и в другом, но по окуню ответ однозначный - Кейтеч рулит 100%!!!  :cool:  Единственное что Кейтеч конечно же более нежный чем ЛД, но и по "съедобным качествам" он гораздо лучше ЛД! Ради эксперимента решился попробовать на вкус тот и тот после того, как в воде уже побывали :crazyfun: - ЛД внутри резина резиной, Кейтеч имел и вкус соли, и вкус ароматизатора!  :D

0

5

Так теж планую спробувати Кейтеч, сьогодні не купив, бо мені кольори не сподобались, я не звик до не кислотних кольорів. Люблю салатовий, моркву і тд, в кейтеча таких не бачив. Чув відгуки про 205 колір, але мене він не надихнув на купівлю. Може порадите більш менш робочі кольори з Кейтеча?
Відносно того що ЛД в середині як гума, можливо тому він і міцніший та дешевший, що їстівний тільки верхній шар, або він весь з суміші їстівного і простого силікону?
До речі в Ісаківцях ЛД працював не погано, судак відкликався, покльовки в мене були частіше ніж в сусідів, але судачок настільки дрібний, що весь потонув :)

Отредактировано electron (2013-10-15 21:07:02)

0

6

electron написал(а):

Відносно того що ЛД в середині як гума, можливо тому він і міцніший та дешевший, що їстівний тільки верхній шар, або він весь з суміші їстівного і простого силікону?

Такое скорее всего невозможно сделать, поскольку в формы силикон под давлением заполняют через специальные инжекторы, а не простой заливкой.
В Кейтече содержание солей и аттрактантов просто гораздо больше, чем в LJ, поэтому Кейтеч такой рыхлый и не стойкий, но вместе с тем больше насыщен вкусом и запахом.

0

7

В мене є один відрохвіст, Релакс чи Манс здається, пізніше подивлюсь і напишу, а може і фото зроблю.
Я там "пузо" підрізав, щоб зробити більш прогонистим тіло. В середині проста як двері у сарая гума салатового кольору, доволі дубова, а поверх неї пару міліметрів прозорого мякого силікону з блискітками. Повірте, якщо задатись метою зекономити то можна багато чого зробити, а в маштабах пром виробництва економія буде дуже суттєвою. Те що вміст атрактанта в Кейтечі вищий я не сумніваюсь, але і ЛД після денного купання не втрачає запах.
До речі понюхав ЛД Тіогу з запахом креветки і Крейзі фіш з запахом кальмара, скажу одне пахнуть майже однаково, ну окрім специфічних (зовсім не природніх а якихось штучних, чи то масло машинне чи ще щось) ноток в ЛД, а от сам "кальмар" від "креветки" ну нічим не відрізняється.
Подивився зараз це вібрик Релакс, там трішки не так в середині полоска пару мм зеленої гуми, а поверху все тіло з напів прозорого силікону з салатовим відтінком і блискітками. Якщо подивитись на зріз знизу то видно полоску іншого кольору в акурат посередині приманки.

Отредактировано electron (2013-10-16 13:58:38)

0

8

electron написал(а):

мені кольори не сподобались, я не звик до не кислотних кольорів.

Не знаю, в этом сезоне в отличие от двух прошлых особого успеха кислотный цвет мне не приносил...  :suspicious:  В Кейтеч например, модель "Swing Impact" у меня на данный момент неплохо отработали цвета 102, 320, ЕА 03. Также нормальные по определённым условиям из того что имею 105, 205, 321.
Есть ещё модели Sexy Impact и Easy Shiner, последний в 3" и 418 цвете принёс мне позавчера самых крупных окуняк. Также цвета 410 и 417 просто :cool:

0

9

Сенкс. Можливо куплю собі пачку на пробу. Шкода що їх не продають поштучно, взяв би 2 пачки різних кольорів. Я вже ЛД і Крейзі Фіш набрав, тому набирати ще Кейтеча пару пачок не має куди, потрібно буде ще один ящик купувати :) А знайомі теж якщо візьмуть то максимум пачку на 4. До речі який в них термін зберігання? Рік постоять? Я про ті які ще в воді не були, і ЛД і Кейтеч і КФ. Не хочеться накупити, а потім викидати :)

Отредактировано electron (2013-10-17 09:22:47)

0

10

ТИМОХА написал(а):

electron написал(а):

    мені кольори не сподобались, я не звик до не кислотних кольорів.

Не знаю, в этом сезоне в отличие от двух прошлых особого успеха кислотный цвет мне не приносил...  :suspicious:  В Кейтеч например, модель "Swing Impact" у меня на данный момент неплохо отработали цвета 102, 320, ЕА 03. Также нормальные по определённым условиям из того что имею 105, 205, 321.
Есть ещё модели Sexy Impact и Easy Shiner, последний в 3" и 418 цвете принёс мне позавчера самых крупных окуняк. Также цвета 410 и 417 просто :cool:

!!! :cool:

0

11

ТИМОХА написал(а):

В Кейтеч например, модель "Swing Impact" у меня на данный момент неплохо отработали цвета 102, 320, ЕА 03. Также нормальные по определённым условиям из того что имею 105, 205, 321.
Есть ещё модели Sexy Impact и Easy Shiner, последний в 3" и 418 цвете принёс мне позавчера самых крупных окуняк. Также цвета 410 и 417 просто

Шо в лесу сдохло, что ты начал ловить на съедобку??? :huh:

0

12

def
Я на неё ловил, когда ты ещё не знал каким концом и куда себе поплавок вставлять)))  :D

0

13

ТИМОХА написал(а):

def
Я на неё ловил, когда ты ещё не знал каким концом и куда себе поплавок вставлять)))

ага, я видел твою съедобку... предатор зеленый с красной спинкой...

0

14

def написал(а):

предатор зеленый с красной спинкой...

Тсссс!!!  :canthearyou:  Не так громко! :confused:  Вот взял, и сразу все сверхсекретные наработки выдал...  :disappointed:

0

15

Ну ты прям как спорцмен... Это у них шифратор затянут по полной....

0