"РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины.

Объявление

ВНИМАНИЕ! Незарегистрированные пользователи, не имеют полного доступа к материалам форума!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Ловля на блёсны » Ловля хищника на блесна на р. Прут


Ловля хищника на блесна на р. Прут

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Значиццо дело начиналось так.... всю свою сознательную жизнь я рыбачил на Днестре и Збруче... но с появлением на свет доченьки дальние поездки пришлось откинуть...дабы поддержать жену пришлось и вовсе отказаться от любимого хобби...Но тут выпала великолепная возможнось....  На Пруту рыбачил очень редко.. и то на фидер - что откровенно не приносит удовольствия...., больше люблю хищника ловить...

И так, как оно было... Проснулся сутра в 6, в 7:30  вышел из дома... вот пришла мне мысль разведать местечко возле Кемпинга.... приехал.... И вот я уже возле водоема... Погода туманная, дождик мелкий, рыбаков оч много. Достаю свой Blue Bird с тестом 0.5 - 5, сначало цепляю рапаловский твистер.. пару раз попробывал, меняю на вобик езурик ... вспоминаю как возле метро когда-то ловил на вертушку... Цепляю вертушку Мепс - 2 белую с черными точками... прополоскал 20 мин. результат нулевой, меняю на красную расцветку, все также... решаю подниматься вверх... и так меняя блесенки и поднимаясь вверх дошел аж до калиноского моста - ни одной поклевки, ошарашен таким результатом, решил перехать к Метро... пока поймал маршрутку... пока пересел в другую, попал на место, а тут уже темнеет...прополоскал свои блесенки... Также ничего, Я вот немогу понять, или чето не так делал, или ввесь рыб знал что я прийду и поплыл в сторону Молдавии. Сижу убитый горем. Прошу вашего совета.

Снасти которые применял:

Blue Bird с тестом 0.5 - 5
шнур McCoy 6lb
катушка Ryobi Ocussima 1000
8 шт. блесен вертушек, белые и желтые (зафоткаю выложу позже)

0

2

1. настрой на какую рыбу был!?
2. палочка немного не та!
3. вертухи не совсем в пору! (особенно легкие как я подразумеваю!)
Второе и третье, реально, упирается в первое!

0

3

Стиви написал(а):

1. настрой на какую рыбу был!?
2. палочка немного не та!
3. вертухи не совсем в пору! (особенно легкие как я подразумеваю!)
Второе и третье, реально, упирается в первое!

Вообще на голавлика с жерешком нацеливался
В арсенале есть еще одна палочка Favorite Laguna  3-15 но чето не внушила она мне доверия. А какую палочку посоветуете??
Вертухи действительно легкие, 1-2 гр.
Чето мне чуйка подсказывает что надо было на вобики налягать...

0

4

Вобики могли и проканать.
А вот  твоя Favorite Laguna  могла очень даже подойти! Ложи глаз на жереха и щуку. Все тяжелые приманки! Для головля немного не то время, темболее верхние слои (ща для него больще, думаю, джиг, вблизи зимовли)

0

5

Стиви написал(а):

Вобики могли и проканать.
А вот  твоя Favorite Laguna  могла очень даже подойти! Ложи глаз на жереха и щуку. Все тяжелые приманки! Для головля немного не то время, темболее верхние слои (ща для него больще, думаю, джиг, вблизи зимовли)

Стиви написал(а):

Вобики могли и проканать.
А вот  твоя Favorite Laguna  могла очень даже подойти! Ложи глаз на жереха и щуку. Все тяжелые приманки! Для головля немного не то время, темболее верхние слои (ща для него больще, думаю, джиг, вблизи зимовли)

Вот на счет щуки.... на Збруче я ее ловил на твистера, а на Пруту для щуки больше в приоритете воблик или твистерок???

0

6

Хорошо работает на Пруту по щуке спинерпейт, попробуй :cool:

0

7

Якщо голавль то оберталка супер працює весною в квітні-травні, Мепс блек фюрі, чи прості жовті або білі. А взагалі подивись на мікроколебло, як японські так і наші.

http://s019.radikal.ru/i633/1307/c1/e319386c47dd.jpg

От це фото з тестування мною японця, потім прикупив наших блях і справа пішла значно веселіше. Трішки потратив часу на підбирання проводки і все. Японці меньш вибагливі і працюють з любими проводками.
Ну а взагалі, якщо на головня то я починав з мух і весною, зараз трішки не його час, ну щоб без навиків більш-меньш стабільно ловити, хоча сьогодні малька на Пруті ганяв, виходів пару всього було, але класних. Зараз краще щуку шукати.
А ще згадав.

Stels написал(а):

вот пришла мне мысль разведать местечко возле Кемпинга.... приехал....

Там зараз зимувальна яма.

Отредактировано electron (2013-11-24 21:00:39)

0

8

KABAN написал(а):

Хорошо работает на Пруту по щуке спинерпейт, попробуй

Хм... интересная штуковина, видел такую на китайских сайтах, но чето не придавал значения. А как на счет техники проводки с этой оснасткой?? И какие веса обычно нужны ? (понимаю что все зависит еще от палки, но все же)

Отредактировано Stels (2013-11-24 21:41:06)

0

9

electron написал(а):

Там зараз зимувальна яма.

Вверх от моста яма????

Отредактировано Stels (2013-11-24 21:24:46)

0

10

Stels написал(а):

Вверх от моста????

Сорі я неуважно читав наказ, мене більше Дністер і вдсх цікавило. В цьому році не тільки Біла, а і Магалянська яма вже не зимувальники.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Чернівцірибоохорони
№   170   від „ 28 ”  жовтня  2013 р.

ПЕРЕЛІК
зимувальних ям на водоймах Чернівецької області
2. Річка Прут:

- 1 кілометр вниз за течією від мосту в с. Глиниця Кіцманського району, до нижньої адміністративної межі с. Користувата Кіцманського району, довжиною 500 м, площа - 8 тис. м2;
- акваторія біля с. Стрілецький Кут Кіцманського району, 250 метрів вверх та вниз за течією від колишньої паромної переправи, довжиною 500 м, площа – 7,5 тис. м2;
- акваторія 2 кілометра вверх за течією від с. Цурень, Герцаївського району, довжиною 500 м, площа – 8 тис м2;
- акваторія від верхньої адміністративної межі с. Молниця, Герцаївського району до нижньої адміністративної межі м. Новоселиця, довжиною 1000 м, площа - 3 тис. м2;
- 300 метрів вверх за течією від автомобільного мосту між селами Лунка, Герцаївського району та с. Маршинці, Новоселицького району, довжиною 300 м, площа – 6 тис. м2.

Чи ти дивуєшся наявності там ями? Якщо йщов по садгірській строні, то там ями немає, вона під Кемпінгом і доволі таки непогана.

Отредактировано electron (2013-11-24 21:31:12)

0

11

electron написал(а):

Сорі я неуважно читав наказ, мене більше Дністер і вдсх цікавило. В цьому році не тільки Біла, а і Магалянська яма вже не зимувальники.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Чернівцірибоохорони
№   170   від „ 28 ”  жовтня  2013 р.

ПЕРЕЛІК
зимувальних ям на водоймах Чернівецької області
2. Річка Прут:

Я вчера это надыбал.... потом еще на час в гугл мепс застрял.....

0

12

Stels написал(а):

electron написал(а):Я вчера это надыбал.... потом еще на час в гугл мепс застрял.....

там все просто

Stels написал(а):

electron написал(а):

   

    - 1 кілометр вниз за течією від мосту в с. Глиниця Кіцманського району, до нижньої адміністративної межі с. Користувата Кіцманського району, довжиною 500 м, площа - 8 тис. м2;

Якщо іти вниз від мосту між Глинницею і Дубівцями, то спочатку буде суперова яма, там навіть течії немає, трішки тече під протилежним берегом. Приблизний орієнтир на Чернівецькому боці виходить гряда горбів заросша лісом, а навпроти ями її як ножем зрізали, обвал і лісу немає, це видно навіть з траси. Якщо ломанутись напряму через ліс на трасу (чого я не раджу ліс дууууже дикий фіг продрешся і кабани там бігають) то вийдеш в Шипинцях.

Stels написал(а):

electron написал(а):    - акваторія біля с. Стрілецький Кут Кіцманського району, 250 метрів вверх та вниз за течією від колишньої паромної переправи, довжиною 500 м, площа – 7,5 тис. м2;

Якщо їхати з міста, то на вїзді в Мамаївці є стара автобусна зупинка, за нею дорога на Прут і на пейнтбольний майданчик. Якщо вийти на Прут то будемо майже на паромі (його вже давно немає там). От там теж довга і класна яма. Якщо з боку Срілецького кута, то орієнтиром буде знак 5 км на дорозі.

Stels написал(а):

electron написал(а):    - акваторія 2 кілометра вверх за течією від с. Цурень, Герцаївського району, довжиною 500 м, площа – 8 тис м2;

Від 17 км і вниз до Роднічка. Там на 17 є 2 ямки, а потім нижче іде довга канава з ямками.

Stels написал(а):

electron написал(а):    - акваторія від верхньої адміністративної межі с. Молниця, Герцаївського району до нижньої адміністративної межі м. Новоселиця, довжиною 1000 м, площа - 3 тис. м2;

Тут не був ні разу, я пішки пройшов Прут від Черемоша до Боян, нижче і вижче я ловив в конкретних місцях і не проходив багато.

Stels написал(а):

electron написал(а):    - 300 метрів вверх за течією від автомобільного мосту між селами Лунка, Герцаївського району та с. Маршинці, Новоселицького району, довжиною 300 м, площа – 6 тис. м2.

В селі Маршинці, в самому кінці є міст вище нього є пара великих ям, а ще вище парочка маленьких від вибору піску і гравію. До  речі до зимувальних віднесли тільки старі великі ями, а от ті шо виже за течією ні.

Отредактировано electron (2013-11-25 10:03:06)

0

13

Еххх, погодка походу портиться не на шутку.... хоть бы еще разочек попасть,  блесенки пополоскать. Видать скоро прийдется мармыхи доставать... на Днестр на окунька

0


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Ловля на блёсны » Ловля хищника на блесна на р. Прут