"РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины.

Объявление

ВНИМАНИЕ! Незарегистрированные пользователи, не имеют полного доступа к материалам форума!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Фидерная ловля » Поможіть вибрати палку!!!


Поможіть вибрати палку!!!

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Привіт всім форумчанам, якщо можете то підскажіть яку палку на фідер взяти до 400 грн, буду чекати відповіді від професійних рибаків на фідер!

0

2

vova5max написал(а):

буду чекати відповіді від професійних рибаків на фідер

Привет! Я начинал с фирмы "ГОЛДЕН" Но это давно в прошлом.... На сумму 400 грн. возьми любого китайца.... Но лучше за зиму подкопить денежек и взять что небудь из "фаворит"
Этот китаец немного дороже но гораздо качественней.... Не торопись потратить 400 грн. в неизвестность.....Потрать 600 но с пользой!!! Ни хвоста!!! :glasses:

0

3

KASTMASTER написал(а):

Привет! Я начинал с фирмы "ГОЛДЕН" Но это давно в прошлом.... На сумму 400 грн. возьми любого китайца.... Но лучше за зиму подкопить денежек и взять что небудь из "фаворит"
Этот китаец немного дороже но гораздо качественней.... Не торопись потратить 400 грн. в неизвестность.....Потрать 600 но с пользой!!! Ни хвоста!!!

Спасибі за інфу але просто Я не розумію навіщо платити 600грн? якщо і клює на фідер за 150грн, Я на фідер ловив пару раз і не розумію чим буде відрізнятися вудилище за 400грн від 600грн тільки якістю? якщо так то нема смислу платити більше, Я сам карпятник і вудилища на коропа повинні мати більший тест і тягову силу, але Я хочу попробувати ще на фідер порибачити, і хотів-би взнати чим відрізняються дорощі вудилища? Наприклад як на вашу думку ці палки (Mikado FISH HUNTER Feeder) - (Mikado GOLDEN LION FEEDER) - (Mikado GOLDEN LION ULTRA FEEDER) - (Mikado TRYTHON FEEDER) вони всі тест до (100грам) підскажіть чи варто такі палки брати?

Отредактировано vova5max (2012-10-11 23:15:19)

0

4

vova5max написал(а):

Я сам карпятник

Чем ловишь???

0

5

KASTMASTER написал(а):

Чем ловишь???

Вмене недорогі Флагман магнум карп, але ловив цього літа багато хороших риб

Отредактировано vova5max (2012-10-11 23:17:17)

0

6

KASTMASTER написал(а):

Чем ловишь???

А фідером ловив навіть не знаю якої фірми, але знаю що його купили за 150грн

0

7

vova5max написал(а):

не розумію чим буде відрізнятися вудилище за 400грн від 600грн тільки якістю?

А разве качество увеличеное на одну треть это мало??? Где рыбачишь???

0

8

KASTMASTER написал(а):

А разве качество увеличеное на одну треть это мало??? Где рыбачишь???

Я сам з Тернополя, рібачу в своїй області.

0

9

vova5max написал(а):

рібачу в своїй області.

А на Дністрі рибалиш?

0

10

vova5max написал(а):

як на вашу думку ці палки (Mikado FISH HUNTER Feeder) - (Mikado GOLDEN LION FEEDER) - (Mikado GOLDEN LION ULTRA FEEDER) - (Mikado TRYTHON FEEDER) вони всі тест до (100грам) підскажіть чи варто такі палки брати?

У меня друг из Тернопольской области на микадо ловит, и очень успешно..... Могу дать телефон, он расскажет все плюы и минусы этих фидеров....

0

11

KASTMASTER написал(а):

У меня друг из Тернопольской области на микадо ловит, и очень успешно..... Могу дать телефон, он расскажет все плюы и минусы этих фидеров....

на Дністрі рибачив тільки раз, більше був на Збручі в Кокошинцях там водосховище, а телефон можна! можливо він мені щось порадить про снасті і про рибалку на фідер, а то Я ще дуже зелений на рахунок фідера.

0

12

vova5max написал(а):

більше був на Збручі в Кокошинцях

И я там був!!! Взагалі Збруч дуже подобаеться!!! Телефон друга отправляю тебе в личку....

0

13

vova5max
Если ловишь карповиками, то возьми себе для начала фидерок Siweida "Egret" 3,60 м, поверь, не пожалеешь!  ;)  Не дорого, но ощутимо получше чем бюджетники от микадо...

0

14

ТИМОХА написал(а):

Siweida "Egret" 3,60 м

Дякую за інфу, але щось Я не можу найти на Українських сайтах його, якщо маєш ссилки на якісь магазини де вони є то буду вдячний!!! пиши в ПС

0

15

Mikado Golden Lion и Triton имеют кольца Sic,пригодные для применения плетенки.Golden Lion Ultra-нет, под плетню не годится.А вообще палки очень хорошие и не только для начинающих.Хоршо иметь Lion-3.30 a Triton-3.60-3.90.

Отредактировано gachok (2012-10-13 00:27:08)

0

16

пользуюсь GOLDEN LION - Mikado 3.00m купил 3 года наз. так как рыбачил на озера карасиков ловил, тогда я только узнал что такое фидер :O  потомhttp://s1.uploads.ru/t/LcA0h.jpg
выпало возможность рыбачить каждые выходные так как с города переехал в Кельменцы и на Днестр начел ловить, далеко не закинешь как для речке не очень а вот для ставка супер! :D  для начало конечно. вот улов в то время :cool:

Отредактировано Вечислав (2012-10-13 19:20:33)

0

17

Спасибі що підказали!!! напевно зупинюся на не дорогому (Mikado Golden Lion). ще підскажіть яку плетенку взяти (розмір), але не дорогу і якого кольору? мені на Ляща - Плотва - Краснопірка :glasses: якщо можете то ще підкажіть яку краще довжину палки брати 3.60 чи 3.90?http://s1.uploads.ru/t/7uaxl.jpg

Отредактировано vova5max (2012-10-13 19:41:05)

0

18

vova5max написал(а):

підкажіть яку краще довжину палки брати 3.60 чи 3.90?

3.90 однозначно!!!

0

19

vova5max написал(а):

ще підскажіть яку плетенку взяти (розмір), але не дорогу і якого кольору?

SUPER PE 15LB 150 метров.  Цвет значения не имеет!!!

0

20

Я не розумію в чому питання, кожен ловитьна ту снасть, ня яку вистачає грошей. Однозначно,  на улов якість снасті впливає процентів на 40. І фулд на тему лови,  дурню,  на штуку за вудку, а я тебе на полтішок переловлю - це бидляцтво. Моє імхо - переловив від китайців до братфішінга, потім ЕлітАльянс. Вроді супер, поки не спробував Шимано. Тепер - лайт, медіум, хевік від Шимано, катухи  Супер, Ексейдж, Страдік від Шимано. Не агітую, але на на рівень нижче не перейду фізично (хто зрозумів прощо, зрозуміє).

0


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Фидерная ловля » Поможіть вибрати палку!!!