"РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины.

Объявление

ВНИМАНИЕ! Незарегистрированные пользователи, не имеют полного доступа к материалам форума!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Фидерная ловля » Поможіть вибрати палку!!!


Поможіть вибрати палку!!!

Сообщений 21 страница 35 из 35

1

Привіт всім форумчанам, якщо можете то підскажіть яку палку на фідер взяти до 400 грн, буду чекати відповіді від професійних рибаків на фідер!

0

21

DrVegor написал(а):

Я не розумію в чому питання, кожен ловитьна ту снасть, ня яку вистачає грошей. Однозначно,  на улов якість снасті впливає процентів на 40. І фулд на тему лови,  дурню,  на штуку за вудку, а я тебе на полтішок переловлю - це бидляцтво. Моє імхо - переловив від китайців до братфішінга, потім ЕлітАльянс. Вроді супер, поки не спробував Шимано. Тепер - лайт, медіум, хевік від Шимано, катухи  Супер, Ексейдж, Страдік від Шимано. Не агітую, але на на рівень нижче не перейду фізично (хто зрозумів прощо, зрозуміє).

Наговорив багато чого, а по темі нічого, Я купляю палку бо фідерна ловля для мене нова і зразу бабахнути 1000 - 1500грн мені закруто, ти скажи по суті така чи така палка нормальна чи ні Я схилився до варіанту (Mikado Golden Lion) але там є два варіанта таких палок є (Mikado GOLDEN LION ULTRA FEEDER) і є ще друге (Mikado GOLDEN LION FEEDER) яке на вашу думку краще? підкажіть бо ви є більш обізнані в цьому способі рибальства

0

22

KASTMASTER написал(а):

SUPER PE 15LB 150 метров.  Цвет значения не имеет!!!

А який розмір краще ставити 0.20 чи менші?

0

23

vova5max написал(а):

Наговорив багато чого, а по темі нічого,

Не хотів нікого образити, лише довести думку, що все одно рано чи пізно перейдеш на хороші снасті. Сам наступав на ці граблі - брав дешеве, а потім сплавляв. Тому, якщо по темі - візьми золотий стандарт - шимано бестмастер хевік 3,9. Порівняно з Mikado GOLDEN LION, це вміру жорсткий, звінкий, легенький і міцний прут. На зиму по форумах його можна знайти до 1000 грн. Ним будеш ловити всюди і довго, а міняти не захочеш. З дешевших - флагман грінлайн (ловив старим бланком 3,6 - мякий, добре вяже рибу, чутливий, але не дуже міцний і не для далекий відстаней). Еліт Альянс Імперіал - міцний, посилистий, вміру жорсткий, середня чутливість. Палка хороша, але Бестмастеру програє.

0

24

ТИМОХА написал(а):

vova5max
Если ловишь карповиками, то возьми себе для начала фидерок Siweida "Egret" 3,60 м, поверь, не пожалеешь!    Не дорого, но ощутимо получше чем бюджетники от микадо...

Вот Тимоха тебе уже ответил по дешевым палкам. Микадо на порядок тяжелее, а это поверь не маловажный момент. По толщине плетни Кастмастер тебе тоже сказал - 15LB!

0

25

Там должно быть написано 15LB  поделить пополам и минус 10%  Итого 6кг750грм на разрыв...

0

26

Стиви написал(а):

Вот Тимоха тебе уже ответил по дешевым палкам. Микадо на порядок тяжелее, а это поверь не маловажный момент. По толщине плетни Кастмастер тебе тоже сказал - 15LB!

Палка то дешевша но на українских сайтах ніде нема, якщо хтось має сайти де такі палки є то буду вдячний. Пишіть в личку.

0

27

vova5max
Ты откуда?

0

28

Стиви написал(а):

vova5max
Ты откуда?

Файне місто Тернопіль!!!

0

29

У нас на Калине есть :dontknow: Да и в нете есть ты плохо искал

Отредактировано Стиви (2012-10-15 11:48:31)

0

30

Стиви написал(а):

У нас на Калине есть  Да и в нете есть ты плохо искал

Отредактировано Стиви (Сегодня 11:48:31)

У вас на Калине это где? если есть сайт то закинь!!! Я посмотрю.

0

31

8-) В нете ищи, есть не меряно!

0

32

Стиви написал(а):

В нете ищи, есть не меряно!

Щось Я на Українських сайтах не бачив (Siweida "Egret" 3,60 м) тільки на Російських, якщо ти так впевненно говориш що там (немеренно) то закинь мені хоть один, щоб Я глянув!

0

33

vova5max написал(а):

буду чекати відповіді від професійних рибаків на фідер!

Відповідь професійних--за 400грн. можна купити тільки ручку для підсаки. :flag:
Пока есть акция во Флагмане бери ихний вариант и уперёд, совершенствоваться и покупать Шимано.

0

34

Ссылка

0

35

vova5max написал(а):

Щось Я на Українських сайтах не бачив (Siweida "Egret" 3,60 м)

Отправляй мне 55 уе. И я тебе организую эту палку в размере 3,90 Новую в упаковке :glasses:  а через годик шимано погоню по сладкой цене....

0


Вы здесь » "РЫБОЛОВ". Форум рыболовов Буковины. » Фидерная ловля » Поможіть вибрати палку!!!